Aion 3D Oyna

Oyun dünyasının en gözdelerinden biri olan 3D Aion oyunu mmorpg (Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu) türleri arasında en çok oynanan ve rehavet gören oyunlardan birisidir. Görsellik açısından sizlerin ilgi odağı olan bu oyunun aşamaları diğer oynadığınız oyunlara göre çok daha geniş açılı. Sınırlarınız o kadar geniş ki bu oyunu oynarken dünya turu atacaksınız. Bu oyun Free to play (para ödemeden oynayacağınız oyun) olmasından dolayı büyük bir ilgi odağı var. Macera ve savaş konulu oyun oldukça farklı içerikleriyle ilginizi her geçen gün daha da çok kazanacak.

Oyun da kendi tarafınızı siz belirleyeceksiniz. Elyoslar ya da Asmodianlardan biri olacaksınız. Kendi alanınızı koruyacak ve savaşacaksınız. "Asmodianlar" aslında Elyoslar ile aynı yerde yaşıyorlardı. Sonrasında ise büyük felaket oldu Asmodionlar bambaşka bir dünyaya sürüklendiler. Güç ve korkusuzluğun içlerinde her zaman var olduğu Asmodionlar'ın düştüğü yenidünya karanlık ve umutsuzluğun var olduğu bir yerdi. Korkusuzlukları sayesinde bu dünya da hayatta kalmayı başaran Asmodionlar karanlığın içinde bir nevi mutasyona uğradılar ve bedenleri değişti. Karanlıkta görmeyen gözleri artık daha farklı bakıyor. İçlerinde taşıdıkları sağlam yürekleri sayesinde onurlu bir yaşam şekilleri olan Asmadionlar kendi yoldaşlarına bir zarar gelmesindense daima ölmeyi göze alan kahramanca bir yapıda oldular. Şimdi Asmodionlar bir kulenin korunması ile görevlendirildi ve Shedim Lordlarının etrafında oldular ve bir şehrin inşasını da başardılar.


Tower of Eternity'yi savunurken bir arada olan bu ırklar savaşın kaybı ile ayrılığa sürüklendiler ve yenildiklerinde her şey yok edildi. "Elyoslar" ın kaderi de bundan farklı değildir. Bu iki ırkın birlikte savunduğu kulenin yıkılması sonucunda birbirlerine sonsuz düşmanlık ve kin beslediler. Elyoslar'ın dış görünüşü kanatları ile bir meleğe benzer. Oyunu oynama şekli ise şu şekildedir: 3D Aion oyunu bitki ve buna benzer bir takım şeyleri topladığınız ve bu başarınızın durumuna göre level arttırdığınız bir buton var. Toplamak istediğinizin üzerine iki kez tıklayarak bu işlemi yapıyorsunuz. Toplama hızınız sizin ilk anlardaki başarı seviyenizi gösterecek. Cevherler haricinde her şeyi beş kez art arda toplayamazsınız.
Paylaş :

 
Sitemizde 3D ve 3D Oyunlar yer almaktadır.
Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır.
Tema ve Grafik Mas Grubu Tarafından Ücretsiz Olarak Dağıtılmaktadır.
Abone ol - Blogger Bünyesinde Barınıyoruz.