Counter Strike 1.6 3D Oyna

Oynadığınız oyunun içinde gibi hissetmek istiyorsanız kendinizi yıllardır bir hit olan bu oyun size hitap ediyor. Oyun da kendi ekibinizi kurabiliyor ya da aynı ekip içinde savaş yapabiliyorsunuz. En fazla 32 oyunculu server açabilirsiniz. Bu oyunu iyice kavrayıp oyun kurucusu olduğunuzda ayarlar sizin denetiminizde oluyor ve istemediğiniz birini oyundan da atabiliyorsunuz. Ayrıca oyunu yalnızca bilgisayarınız da oynamak zorunda da değilsiniz. Android telefonunuz da veya tabletinizde de bu oyunu oynayabiliyorsunuz. Oyunu oynama yöntemleri; W ileri S geri D sağ yöne git A sol yöne git X eğil M ile de menü açarsınız. Savaş kısmına geldiniz ve şarjör bitti R ile değiş. Sol mouse ile ateş ederek 3D Counter Strike 1.6 oyunu oynayacaksınız.

Oyunda tercih edebileceğiniz birçok silah türü de mevcuttur. Sokaklar çok karışacak ve siz kendi ekibinizle bu çatışmanın içinde yer alacaksınız. Savaş sırasında sizden biri yaralanmasın diye bir sağa bir sola koşacak kendinizi bu olayın ortasında büyük bir heyecan içinde bulacaksınız. Görsel içerikleri açısından da oldukça gerçekçi olan 3D Counter Strike 1,6 ile kendinizi bu savaştan alıkoyamazsınız. Online olarak oynayacağınız bu oyun da yeni arkadaşlar bulacaksınız. Seninle aynı oyun zevklerine sahip olan yeni tanıdığın arkadaşlarınızla kurduğun ekip de sen içindeki savaş ruhunun azmi ile oyun kurucusu olacak ve kendi savaş planını uygulayacaksın.


Oyun da görevleri belirleyen sen olacaksın ve savaş ekibinle düşmanı yerle bir edeceksin. Geniş kitlelere hitap eden bu oyun sizin yeni gözdeniz olacak. Karşıdan düşman geliyor ve siz de bir yerde pusudasınız ekibinizle düşman sizinle aynı açı da ancak fark etmedi füze ile bulunduğunuz yerden görünmeden çıkıp ateş edin yeniden saklanın. Bu düşmanı yok edecek bir hamle olacak. Oyunda sizlere sunulan silahlar taramalı ve dürbünlü. Bu silahlardan hangisi ile savaşacağınızı o anki duruma göre seçmelisiniz. Yanlış bir seçim tüm ekibin ve hatta kendinizin de sonu olabilir. Oyunun akışına göre kullanacağınız diğer silah türleri de mevcut. Savaş artık başlıyor. Doğru ekibi kur ve savaşa hazır ol.
Paylaş :

 
Sitemizde 3D ve 3D Oyunlar yer almaktadır.
Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır.
Tema ve Grafik Mas Grubu Tarafından Ücretsiz Olarak Dağıtılmaktadır.
Abone ol - Blogger Bünyesinde Barınıyoruz.