Google Arama Motorunun 3D Oyunlar'a Bakışı

Alışılmışın dışında içerik sunmak artık çopk zorlaştı diyebiliriz. Bunun belle bir ölçüde sonuçlarını arama sonuçlarında gözle görülür bir şekilde görebiliriz. Yakın zaman içerisinde web işlerine meraklı kesimin bu yönde talepleri doğrultusunda kaynak bulmada ciddi sorunlar yaşamaktadırlar. Her kesimin bu sektöre adım atması kopya içeriğin aşırı derecede fazlalaşmasına ve spam içeriklerin çoğalmasına neden olmaktadır. 3D Oyunlar kategorisinde de bunları görmek mümkündür. Aynı zamanda oyun türünden açılmış bir çok web sayfası artık arama motorlarının algoritmasında kaybolğunu belirtsek yanılmayacağız. İstenildiği takdirde doğru bir şekilde içerik girildiğinde ve ziyaret yönü ağır bir içerik eklendiğinde ve kullanıcıda bu tür içeriği benimsediği takdirde 3d oyunlar ile ilgili sağlam yerlerde olmanız içten bir değildir.


Özellikle son zamanlarda google arama motorunda 3d oyunlar kelimesinde ciddi aramalar yapılmaktadır. Sizlerinde sonuçlara bu sayfa üzerinden bakmanızı ve çıkan sonuçlarda arama hacminin ne kadar geniş ve ne kadar fazla bire rekabet içerisinde olduğunu göreceksiniz. Belittiğim sayfaya http://www.google.com.tr/#q=3d+oyunlar burdan kolayca ulaşabilirsiniz. Gelelim asıl konumuza 3d oyunlar dünyası içeriğinde yerimiiz blogsot bir site ile yer almamız gerçekten çok zor bir alan oldğunu düşünüyorum. Yukarıda bulunan web sayfalarının referansları gerçekten çok kaliteli sitelere tarafından sunulmaktadır. Bizlerde bu ciddi zor bir alanda kendimizi kanıtlamaya çalışıyoruz. Buna ek olarak wkipedia üzerinden çeşitli bilgiler toplamaya devam edeceğiz. Yazımızda 3d oyunlar aramasında nasıl yukarılarda bulunmamız gerektiğini kendimize sorular sorarak cevaplamaya başlayalım.

A. 3D Oyunlar sonuçları bizi dahil yeni açılan bir çok siteye farklı bir algoritma uyguluyor olabilir.
B. Arama motoru güncel olarak içerik ekleyen siteleri önce sıralamaya sokuyor, fakat daha sonradan güncellenmediği için sıralamadan düşüyor.
C. Google ne yaptığını ve ne yapacağını bilseydim, burda bu yazıyı yazmıyor olurdum.
D. İtibarı yüksek web sayfalarına gösterdiği değer ile zaman içerisinde yıllanmış sayfaları daha çekici buluyor.

"Vikipedi, özgür ansiklopedi 3D kavramı ile şunlardan biri kastedilmiş olabilir: Üç boyutlu film Üç boyutlu giydirme‎ Üç boyutlu ses Üç boyutlu uzay 3D - R&B içlüsü TLC'nin 2002 çıkışlı üçüncü albümü."

Kaynak: http://www.google.com.tr/#q=3d+oyunlar
Kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/3D
Paylaş :

 
Sitemizde 3D ve 3D Oyunlar yer almaktadır.
Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır.
Tema ve Grafik Mas Grubu Tarafından Ücretsiz Olarak Dağıtılmaktadır.
Abone ol - Blogger Bünyesinde Barınıyoruz.