Grand Voyage 3D Oyna

Denizcilik tarihi üzerine yapılmış olan 3D Grand Voyage oyunu oyunculara farklı bir deneyim yaşatmakta. Oyunda Akdeniz üzerinde faaliyet gösteren bir korsan kaptanız. Ticaret savaş gemileri ve deniz canavarlarına saldırarak oyunda gemimizi ve mürettebatımızı geliştiriyoruz. İki tip canavar mevcut olup bunlar dev köpek balığı ve dev ahtapottur. Seviye olarak birbirinden ayrılmış. Ziyaret etmediğimiz kısımlar sisle kaplı olup ziyaret ettiğimiz takdirde açılacaktır. Diğer korsanlarla da savaş halinde bulunacağımız için gemi ve mürettebatımız önemli. Elde ettiğimiz yağma altınlarını ve defineleri buna yatırmamız bizi tüm korsanların kralı olmaya giden yolda destekleyecektir.


Oyundaki amacımız gizli hazineyi diğer oyunculardan önce bulmak. Birden fazla gemi modeli mevcut olup sürekli yükselmektedir. Elimizdeki gemiye takviyeler yaparak geliştirme imkânımızda mevcut. Silahlar mermiler ve mürettebat içinde durum aynı. Mermileri de farklı bölümlere ayırarak oyunda rakiplerimize karşı zafer kazanmamız kolaylaştırışmış. Buz mermileri rakiplerimizi yavaşlatırken ateş mermileri birden fazla rakibe tek mermiyle zarar vermemizi sağlıyor. 3D Grand Voyage oyunu kaliteli grafiklere sahipken oyunu üç boyutlu yapmak oyun severleri bilgisayar başına kilitliyor. Denizde gezinirken küçük hazine görebiliriz içlerinden bazen büyük bazen küçük altın paralar ve mermiler çıkmaktadır.

Oyunun en önemli kısmı gemi gibi görünse de aslında mermiler limanlar dışında alış veriş yapamadığımız için çok açıldığımız takdirde düşmanların ortasında savunmasız kalabiliyoruz. Küçük adalar satın alıp bu adaları malzeme üssü hâkline getirebiliyoruz bu sayede açık denizde teçhizatsız kalmamış oluyoruz. Adalarımız düşman yağmalarına da açık vaziyette olduğu için kule dikme imkânımız mevcut. Akdeniz’i tek bir harita yerine 16 haritada toplamak tercih edilmiş. Her haritanın kıyı şehirleri diğerlerinden farklı. En çok kazancı sağlayan şey ise ticaret gemilerini yağmalamak ancak ticaret gemileri de eli boş beklemeyecektir.
Paylaş :

 
Sitemizde 3D ve 3D Oyunlar yer almaktadır.
Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır.
Tema ve Grafik Mas Grubu Tarafından Ücretsiz Olarak Dağıtılmaktadır.
Abone ol - Blogger Bünyesinde Barınıyoruz.