Neverwinter 3D Oyna

Popüler oyunun üç boyutlu deneyimi oyuncuları ekran başına kilitliyor. Üç boyut teknolojisiyle oyuna daha fazla gerçeklik eklenmiş. Rol yapma oyunlarına bu yönüyle büyük bir fark atmış bulunmakta. Bu yüzden sende herkes gibi 3D Neverwinter oyna. Harabeye dönen neverwinter şehrinde harabeler arasından doğan yeni hikâye kaldığı yerden devam etmekte. Kendi hikâyenizi yaratma imkânı sunulması oyuncuları daha da cezp etmiş durumda. Kolay orta ve zor seçenekleriyle oyuna alışabilirsiniz. Birden fazla ırk arasından seçiminizi yapıp büyülü dünyaya kapıları açıyorsunuz. Savaşçı büyücü bu karakterlerden bir kaçı. Maceralar haritalarla bağlantılı tutulmuş. Seçtiğiniz harita aynı zamanda seçtiğiniz macera tipi olmakta. Maceralar da isterseniz arkadaşlarınızdan yardım alabiliyorsunuz. Bu yüzden arkadaşlarınla 3D Neverwinter oyna.


Düşmanlarınız zorlu ve çeşitli. Oyunda canavar çeşitliliğine özen gösterilmiş bu yüzden sizde canavarları tam tanımadan saldırmayın sonu hüsran olabiliyor. Pazarda çeşitli silah ve zırhlar alıp satabiliyorsunuz. Bu size ek gelir kaynağı da sağlayabiliyor. İstediğiniz kadar alım satım işlemi yapabiliyorsunuz. Canavarlarla savaşmak dışında isterseniz diğer oyuncularla da savaşabiliyorsunuz. Bunun için oyunda özel bir arena tasarlanmış. Canavarlardan gelen para dışında onlardan gelen silah ve zırhları kullanıp pazarda satma imkânınız bulunmakta. Geçiş kapılarından geçip farklı bölgelere ulaşım mevcut ancak oyuna ilk başladığınız bölgedeki kadar kolay rakipler bulunmuyor.

Oyunda bazı haritalar oldukça ilginç bunlardan birisi yarış haritası bu haritada karakterimiz diğer karakterlerle yarışmakta buda oyunda farklı deneyimler sunmakta.Oyunun kayıt menüsünde gerekli yönlendirmeler konusunda yardımcı olunmuş menüsü ise oyuncu dostu. Yön tuşları ile haritada hareket edebiliyoruz farenin sağ tuşu ile oyuncumuzu hareket ettirip sol tuşu ile de saldırı yapabiliyoruz. İksirleri sayı tuşları doğrultusunda kullanabiliyoruz buda bize oyunda zaman kazandırıyor. Canavarlardan düşen altın zırh ve silahları farenin sol tuşuna basarak toplayabiliyoruz.
Paylaş :

 
Sitemizde 3D ve 3D Oyunlar yer almaktadır.
Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır.
Tema ve Grafik Mas Grubu Tarafından Ücretsiz Olarak Dağıtılmaktadır.
Abone ol - Blogger Bünyesinde Barınıyoruz.