Polis Kovalamaca 3D Serüveni

Hepimizin bildiği gibi artık birçok şey sanal ortamda yapılıyor ve ‘’bu da mı internet üzerinden halledilecekmiş artık? ‘’ cümleleri sık sık yansıyor kulaklara. Gelişen teknoloji beraberinde de bir sürü yeniliği getirmekle kalmadı birçok konuda devrim niteliğinde şeyler yarattı. Örneğin çok değil yalnızca 7 – 8 yıl öncesine kadar 3 boyutlu filmler bile sinemalarda doğru düzgün yok iken bugün bakıyoruz sinema şöyle dursun büyük oyunlar bile 3 boyutlu bir hal almış. Özellikle insanların eğleneceği şeyler yapma konusunda teknoloji hayli büyük adımlar atıyor desek haksız sayılmayız.


Bu oyunlar eskiden bile birçok kitlenin ilgisini çekerken şimdilerde özellikle daha da ilgi görmeye başladı. Görsellikle beraber ses efektlerinde de yeniliklere imza atan oyun yazılımcıları bu konuda da başarılarını gayet güzel ortaya koymuş durumdalar. Tüm bunların bileşiminde ortaya harikulade oyunlar ortaya çıktığı için de insanların bu oyunları oynamaları kaçınılmaz oluyor. Genelde oyunlarda aranan en temel özellik heyecan vermesi ve bir sonraki level için merak uyandırması. Bu tür oyunlar da genelde polisiye tarzındaki oyunlarda daha çok mevcut. E zaten oyun güzel, bir de içerik - görsellik güzel olunca online sayısı milyonları bulan oyunların oynanmasına çok da şaşırılmamalı aslında.

3D polis oyunları genel manada şu şekilde olmakta. Oyunda kurulu olan bir şehir var ve polisin görevi tıpkı günlük hayatta olduğu gibi şehrin düzenini korumak. Şehirde düzeni bozan bir araba olduğunda polis arabasının sirenleri çalışmakta ve hırsızların arabası ok ile gösterilmekte. Ok yönüyle gidip verilen süre içersinde hırsızın arabasının bulunması ve araba ile hırsıza vura vura enerjiyi bitirmek gerekiyor. Şehrin haritası zaten oyun içinde mevcut. Haritaya bakıp aracı takip etmede gerekli yardımı alabiliriz. 3D polis oyunları genel manada hep bu mantıkta zaten. Oyun için şimdiden iyi eğlenceler!

3D POLİS OYUNU OYNA;

Paylaş :

 
Sitemizde 3D ve 3D Oyunlar yer almaktadır.
Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır.
Tema ve Grafik Mas Grubu Tarafından Ücretsiz Olarak Dağıtılmaktadır.
Abone ol - Blogger Bünyesinde Barınıyoruz.