Uçan Ejderha 3D Oyna

Siz de eğlenceli ve keyifli bir içeriğe sahip 3D özellikli bir oyun arıyorsanız hemen bu tercihte bulunabileceğinizi belirtelim. Kendi ejderhanızı ve karakterinizi seçip uçuş eğitimleri alarak başarılı bir şekilde verilen görevleri yerine getirebilirsiniz. Her yaş kesiminin ilgi gösterdiği 3D Uçan Ejder Oyunu ile sizde böylece keyifli ve heyecan dolu bir oyun oynayabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli bölümleri uçuş yeteneğinizi en iyi şekilde gösterebilir ve ejderhanızı bu konuda en iyi şekilde eğitebilirsiniz. İyi bir uçuş talimi yapmak ve verilen görevleri kusursuz bir şekilde eyerine getirmeniz gereken içeriğe sahip olmaktadır. Böylece boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz oyunlardan bir tanesi olmaktadır.


Normal ekran boyutu ile oynayabileceğinin 3D Uçan Ejderha Oyunu isterseniz bilgisayarınızda tam ekran modu ile de oynayabilir be heyecanınızı daha da katlayarak artmasını sağlayabilirsiniz. Tam ekran modu ile oynadığınız görüntü kalitesini de sağ üst pencereden iyi şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunun için HIGH seçeneğinizi işaretlemeniz yeterli olacaktır. Bunun yanında bu keyifli oyunu oynarken donma gibi problemler ile karşılaşıyorsanız mutlaka oyun hızını LOW olarak belirlemeniz gerektiğini de belirtelim. Ejderhanızı kontrol altında tutmak için sadece klavyenizde yer alan yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Size puan kazandıran simgeleri oyunun içerisinde görebilirsiniz.

Amacınız skorunuzu yükseltecek bu şeyleri başarılı bir şekilde uçarken toplamanızdır. Eğer bir sonraki göreve geçmek istiyorsanız verilen bu görevi başarılı bir şekilde bitirmeniz gerektiğini de ifade edelim. PC başından sizde 3D özellikli ve tutkunu olacağınız bir oyunu oynamak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen bu seçimi yapmanızın en doğru atılmış adım olacağını da söylemek isteriz. Sizde uçan ejder oyununu güvenilir ve kusursuz bir şekilde oynamak için web sitemizi tercih edebilirsiniz.

Paylaş :

 
Sitemizde 3D ve 3D Oyunlar yer almaktadır.
Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır.
Tema ve Grafik Mas Grubu Tarafından Ücretsiz Olarak Dağıtılmaktadır.
Abone ol - Blogger Bünyesinde Barınıyoruz.