Yolların Kralı 3D Oyna

Keyifli bir sürüş deneyimi yaşatan 3D Yolların Kralı oyunu aynı zamanda yarış oyunlarında pek karşılaşmadığımız 3D görüntü keyfi ile oyuncuları ekrana bağlıyor. Oyunda ki amacımız verilen farklı engellere sahip haritalarda diğer oyuncuları geride bırakıp birinci olmak. Oyunda ki haritalar çöl ikliminden kutup iklimine kadar değişiklik göstermektedir. Birden fazla araç seçeneği mevcut olup her aracın kendine has özellikleri bulunmakta. Araç ve harita çeşitliliği birbirine paralel bir şekilde hazırlanmış. Her bölümde o bölüm için uygun olan aracı seçtiğiniz takdirde birincilik şansınızda bir o kadar artıyor.

Oyunda aldığımız her birincilik altın olarak bize dönmekte. Biriktirdiğimiz altınlarla araçlara çeşitli ekler yapabiliyoruz hız fren gibi özellikleri iyileştirebiliyoruz. Aracımız ne kadar iyi olursa diğer araçları geçmemiz o kadar kolaylaşıyor. Rakiplerin sabit özelliklerde kalmaması oyunu daha çekici kılmış. Birinciliklerde altının dışında tecrübe puanı da alıyorsunuz aldığınız bu puanlarla seviye atlıyorsunuz her atladığınız seviyede yeni bir araç ve yeni bir harita açılıyor. Açılan araç ve harita hemen kullanıma geçiyor. Yarış esnasında size üç dakika tanımlanmış durumda üç dakika içerisinde oyunu bitirmeniz gerekiyor eğer üç dakika dolduğu halde bitiş çizgisini göremezseniz hiç bir dereceye giremeden oyunu bitirmiş oluyorsunuz.


3D Yolların Kralı oyununda menü oldukça basit. Oyuna hızlı bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz. Kendi karakterinizi oluşturup oyuna başlanıyor. Oyuna başladığınız zaman tek bir araç ve üç adet harita mevcut istediğiniz bölümü seçebiliyorsunuz. Başlarda araç size yavaş ve hakimiyeti zor olarak görünebilir ancak elde ettiğiniz birinciliklerle gelen altınlar sayesinde aracı geliştirip daha keyifli bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Yön tuşları ile aracın hakimiyeti sağlanmakta. Fren için ise boşluk tuşu kullanılıyor. Yoldaki engeller bazen rakiplerimizden daha çok zorlayabiliyor bizi.

Paylaş :

 
Sitemizde 3D ve 3D Oyunlar yer almaktadır.
Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır.
Tema ve Grafik Mas Grubu Tarafından Ücretsiz Olarak Dağıtılmaktadır.
Abone ol - Blogger Bünyesinde Barınıyoruz.