Canlı Tv Mobi ile Mobil Tv Farkı Yaşayın

Hayatımızın nerdeyse tamamını almış olan teknoloji bir yandan da tüm kolaylıkları bize sunuyor. Bir zamanlar tüplü olan daha sonra incelen ve sonrasında duvarlara kadar monte edilebilen televizyonlar şimdi de cebinizin içinde! 

Android telefon kullananlar için fırsatlar git gide artıyor. Mobil tv adı altında oluşturulan bu uygulama sizlerin cebinden dünyanın bir diğer ucuna bağlanıyor. Canlı tv izlemek için yapmanız gereken bu uygulamayı indirmek ve daha sonra arkanıza yaslanarak, kulaklığınızı takarak veya hoparlör ile dilediğiniz diziyi, tv programını izlemenin keyfine varmak. Bir diğer yandan ise avantaj oluşturmak amacıyla şu rahatlığı da beraberinde getirdik. İndirmenizin ardından sevdiğiniz kanalları favorilerinize ekleyerek ulaşımı daha da kolaylaştırabilirsiniz. En popüler dizi, haber, müzik kanallarına cep telefonunuz ile ulaşabileceksiniz. Android mağazanızdan mobil tv veya canlı tv indirmeniz ilk aşama olacak. 

En popüler dizi, haber, müzik kanallarına cep telefonunuz ile ulaşabileceksiniz. Android mağazanızdan mobil tv veya canlı tv serisinden doğru uygulamayı seçerek indirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonraki aşamada ise kurmak yeterli olacaktır. 

Hiç kaçırmadığınız dizinizi yolda olsanız dahi artık kaçırmayacaksınız. Cebinize kadar indirilmiş olan televizyonu android mobil tv aracılığıyla izlemenin zevkine daha önce varmamış olmanın pişmanlığını yaşayacaksınız. Yıllar önce hayal edemeyeceğiniz bir uygulama artık tam anlamıyla cebinizin içinde. Sevdiğiniz bir programı küçük bir kutudan seyredeceğiniz gerçeği şimdiden sizlere huzur veriyor. 
Paylaş :

 
Sitemizde 3D ve 3D Oyunlar yer almaktadır.
Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır.
Tema ve Grafik Mas Grubu Tarafından Ücretsiz Olarak Dağıtılmaktadır.
Abone ol - Blogger Bünyesinde Barınıyoruz.